Lojistik

Anasayfa Lojistik

Lojistik hizmetleri, güvenli depolama, dağıtım ve kişiselleştirilebilir stratejik çözüm önerileri sunduğumuz danışmanlık hizmetimizden yararlanın.

Lojistik Nedir?

Lojistik, hammadde ya da ürünlerin üreticiden malzemelerin özelliklerine uygun koşullar sağlayan araçlar ve depolarla çeşitli hizmetlerin ardından son tüketiciye ulaştırılmasıdır. Lojistik yönetimi, müşterilerin talepleri ve ihtiyaçları ışığında yapılan planlama, evraklama, uygulama ve bu uygulamaların denetlenmesidir. Lojistik depo hizmeti sürecinde ayrıştırma, ambalajlama, etiketleme ya da barkodlama gibi bir çok hizmet verilmektedir. Lojistik yönetimi, alanında uzman kişiler tarafından oluşturulmuş kadroları ile hizmet veren lojistik firmaları tarafından gerçekleştirilir. Lojistik fiyatları hizmet verilen ürünün türüne, miktarına, depolama sürecinde hangi hizmetlerden yararlandığına ve ürünlerin dağıtım mesafesine göre farklılık göstermektedir. Ulusal Lojistik& Antrepo, uluslararası lojistik standartlarına uygun olarak müşterilerine daima stratejik ve ekonomik çözümler üretmeyi hedefleyen lojistik uzmanıdır. Kurumsal lojistik alanında uzman kadrosu, son teknoloji otomasyon sistemleri, donanımlı araç ve depolama kapasitesi sayesinde güvenli ve hızlı çözümler üreterek en iyi lojistik hizmetini vermektedir. Ulusal Lojistik & Antrepo geliştirmiş lojistik üssü sayesinde planlı bir süreç sağlayarak birçok özel gereksinimi olan malzemelerin tüm lojistik hizmetlerini karşılar. Ulusal Lojistik & Antrepo, köklü lojistik şirketlerinden biri olarak müşterilerine %100 memnuniyet ilkesi ışığında hizmet vermeye devam etmektedir.

Ulusal Lojistik & Antrepo Her Zaman Yanınızda

Ulusal Lojistik & Antrepo Taşımacılık hizmetinde şeffaflık ilkesini benimsemiştir. Kullanmakta olduğu son teknoloji sistemler sayesinde hizmet verdiği firmalar, lojistiği gerçekleştirilen hammadde, malzeme, iş makinaları ya da sanat eserleri gibi her ürünün tüm süreç boyunca uğradığı her istasyonu ve yaptığı her hareketi görüntüleme imkanına sahiptir. Aynı zamanda ciddi ve titiz bir şekilde yürütülmesi gereken lojistik faaliyetlerindeki gümrükleme ya da evrak oluşturma gibi tüm yasal süreç Ulusal Lojistik & Antrepo’nun uzman kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kaliteli Hizmet ile %100 Müşteri Memnuniyeti

Ulusal Lojistik& Antrepo olarak müşterilerimizin memnuniyetini daima en yüksek noktada tutmaya çalışıyoruz. Bu sayede kalite standartlarımızı gelişen teknolojiye ayak uydurması amacıyla daima iyileştirmeye özen gösteriyoruz. Ulusal Lojistik & Antrepo yenilikçi fikirleri ile tedarik zinciri yönetim hizmetini verimli ve ekonomik şekilde müşterilerine sunmakta. Verdiğimiz kaliteli Katma Değerli Hizmetler ile çalıştığımız firmalara zamandan, iş gücünden kazandırırken maliyetten tasarruf etmelerine yardımcı olmaktayız.

Sektörel

Sektörlere göre lojistik sayesinde farklı sektörlerdeki ürünlerin lojistik faaliyetleri, ürünlerin gereksinimlerine göre hazırlanmış planlar doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Ulusal Lojistik & Antrepo Otomotiv, Uçak, İmalat, Tekstil, Perakende (FMCG), Sağlık, Kimyasal (ADR), E-Ticaret ve Endüstri sektörlerine özel lojistik hizmet vermektedir. Bu alanlarda, birbirinden farklı ihtiyaçlara sahip sektörlere uzman ekibi ile çözümler üretmektedir.
Devamı

Dağıtım

Ulusal Lojistik & Antrepo ile yerel ve ulusal dağıtım hizmetinden yararlanın. Fuar & Etkinlik, Konser ve Proje Yönetim Mühendisliği alanlarında parsiyel ve komple dağıtım hizmetlerinden faydalanın.
Devamı

Depolama

Farklı özellikte ve sektörlerdeki ürünlere uygun depolama çözümleri ile Ulusal Lojistik & Antrepo fark yaratmaya devam ediyor. Depolama süreci boyunca müşterilerine verimli bir süreç sunmak amacıyla Katma Değerli Hizmetler ile hız kazanabilirsiniz.
Devamı

AR-GE

Ulusal Lojistik & Antrepo, değişimi ve gelişmeyi benimseyerek bir marka haline gelmiştir. Sürekli yenilenmekte olan sektörlere ayak uydurmak ve rakip firmalar arasında en iyisi olmak için yatırımlar yapmaktadır. Bu süreçte birçok AR-GE çalışmalarına imza atmıştır.
Devamı