Konser Lojistiği

Anasayfa Konser Lojistiği

Konser Lojistiği

Türkiye’ye gelen dünya starlarının açık hava ve festivaller kapsamında verdikleri stad konserlerine ait sahne ve platform ekipmanlarının tüm lojistik işleri ULUSAL LOJİSTİK tarafından organize edilmiştir.

Konser lojistiği kapsamında tüm ekipmanların getirilmesi, yurt dışına taşınması, gümrüklenmesi, özel yol izinlerinin alınması gibi işlemler konser alanına sevki ile başlayan süreç ve konser alanında kurulacak olan dev sahnelerin tüm lojistik faaliyetleri, saha içi lojistik sistemi ile tarafımızdan yönetilmektedir.

Saha içi lojistikte, geçtiğimiz yıllardaki bir konser deneyimimizde, dev sahne ve platformların kurulması için 15 adet forklift, 8 adet 50 tonluk vinç ile 6 adet kamyon görevlendirildi. Yoğun tempoda yapılan çalışmalar için 2 vardiya şeklinde günde 16 saatlik çalışma sonunda işlemler 9 günde tamamlandı. Toplamda 105 TIR’dan oluşan sahne ve platform ekipmanlarının, konser bitiminde söküm ve yükleme organizasyonları da ULUSAL LOJİSTİK tarafından yapılarak, yurt dışına sevki gerçekleştirildi. Bu süreç toplamda 48 kişilik bir ekiple yönetildi.

Global Lojistik Faaliyetlerimiz

  • Sektörel tecrübemiz ile uluslararası deneyime ve iletişim becerisine sahibiz.
  • Proje geliştirme ve yönetim analiz süreç uygulamalarıyla çalışıyoruz.
  • Deneyimimiz sayesinde daha düşük maliyetlerle, hızlı çözüm üretebiliyoruz.
  • Global düşünüp, yerel çözümler üretme becerisine sahibiz.

Mutlak Müşteri Memnuniyeti

Tedarik lojistiği hizmetlerinin her aşamasında iş ortağımız olan müşterilerimize %100 kaliteli hizmet vermeyi prensip edinen şirketimiz için, “MUTLAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” vazgeçilmez ilkedir.