ULUSAL LOJİSTİK ANTREPO HİZMETLERİ DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

1999 yılında ilk olarak ithalat ve dış ticaret alanlarında antrepo hizmeti vererek Ulusal Lojistik & Antrepo markası olma yolculuğuna başladı. Yıllardır kazanmakta olduğumuz tecrübe ve yenilikçi kimliğimiz ile çalıştığımız firmalara lojistik kapsamında çeşitli hizmetler vermeye devam ediyoruz.

…“sürdürülebilir kalite’’ yi yakalamak ana felsefemizdir.
Taşıma, depolama ve dağıtım alanlarını ustaca yürütmenin yanı sıra, müşterilerimize stratejik çözümler üreterek bu zaman dilimini verimli kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Ulusal Lojistik & Antrepo’nun tecrübeli ve eğitimli kadrosu tarafından firmalara Danışmanlık Hizmeti olanağı da sağlamaktayız.

Geçmişten Günümüze Ulusal Lojistik & Antrepo

Bu sektördeki yolculuğumuza başladığımızda asıl hedeflerimiz Ulusal Lojistik & Antrepo olarak hizmet verdiğimiz her konumda müşterilerimizin başarılı olmalarına yardımcı olmak, ticaret süreçlerini verimli hale getirebileceğimiz yaratıcı çözümler ortaya koymak ve her alanda avantaj sağlamaktı. Bunların yanı sıra, Ulusal Lojistik & Antrepo, tüm bu faaliyetlerin merkezinde kendine bir yer belirlediği için bir marka haline geldi.

Ulusal Lojistik & Antrepo 1999’dan beri ülkece ve dünyaca bilinen köklü firmalar ile gerçekleştirdiği projelerin ve marka olma adına yapmış olduğu yatırımların haricinde sosyal sorumluluk anlayışı da benimsemiştir. Yıllardır yenilikçi kimliği ve sektöre karşı duyduğu büyük heyecanla hizmet vermeye devam etmektedir.

Departmanlarımızda çalışmakta olan deneyimli, eğitimli ve kendi alanlarında en iyisi olan personellerimiz, müşterilere özel stratejik ve en verimli çözümleri üretmek ve dış ticaret planları oluşturmak gibi görev tanımları ile Ulusal Lojistik & Antrepo’nun kusursuz bir şekilde hizmet vermesini sağlamaktadır.

Ulusal Lojistik & Antrepo Her Adımda Yanınızda

Ulusal Lojistik & Antrepo olarak müşterilerimize daima en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Geçmiş tecrübemiz ve ileri görüşlülüğümüzü bir araya getirerek gümrük müşavirlik, danışmanlık hizmeti, özel proje yönetimi alanlarında oluşabilecek durumların daima farkındayız. Bu sayede, iş ortaklarımızın gelecekteki faaliyetlerini tahmin edebilir ve bunlara uygun planlamalar oluşturabiliriz. Bu doğrultuda daima “Sürdürülebilir Kalite” ile hizmet vermeyi hedefliyoruz. Ulusal Lojistik & Antrepo markası olarak sektördeki lider kuruluş kimliğini kazanmak amacıyla çeşitli faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bu faaliyetler:

  • Şirketimizin en değerli kaynağı olan çalışanlarımızın sahip oldukları tecrübelere yenilerini eklemeleri için planlı ve devamı gelen eğitimler alması
  • İç ve dış organizasyon etkinliğini daha verimli hale getirmek hedefiyle kurmuş olduğumuz modern bilgi sistemleri ile tedarikçi firmalar, müşterilerimiz, resmi kurumlara entegre bilgi paylaşımı saklamak ve bu sistemlerin sürekli geliştirilmesi
  • Birçok departman ile birlikte çalıştığımızın farkında olduğumuz için tüm departmanların ortak ve planlanmış hedefler doğrultusunda gerekli yasa ve yönetmeliklere ve mevzuatlara uyarak faaliyet göstermek
  • Ulusal Lojistik & Antrepo’nun benimsemiş olduğu Kalite Yönetimi Sistemi doğrultusunda aksiyonlar almak ve bu sistemi daima üst seviyeye taşımamızı sağlayacak yeni uygulamalar ve sistemlere daima açık olmak.

Misyonumuz

Sürekli gelişmekte olan dünyamızı, lojistik sektörünü ve hizmet verdiğimiz her sektörün gelişmelerini güncel olarak takip ederek, sahip olduğumuz amaçları bir üst seviyeye ulaştırmak. Sadece lojistik ve antrepo sektörlerini değil, bağlantı kurduğumuz her alanda eğitim, öğrenme ve geliştirme faaliyetleri gerçekleştirmek.

 

Vizyonumuz

Ulusal Lojistik & Antrepo markası olarak sağladığımız her hizmetin en iyisi olması için çalışıyoruz. Her departmandaki ekiplerimize yeni eğitimler vererek personellerimizin iş alanlarındaki gelişimlerine destek oluyoruz. Bununla birlikte teknolojik gelişmelerin takibinde olarak kendi firmamızı ve verdiğimiz hizmetleri geliştiriyoruz. Yenilikçi, gelişime ve değişime açık, öngörü sahibi ve kaliteyi daima yukarı çıkarmak, Ulusal Lojistik ve Antrepo ile birlikte iş ortaklarımızı da geliştirmek hedeflerimizden biri.

RAKAMLARLA

ULUSAL ANTREPO

0
Milyon
Depolanan Toplam m³
0
Özet Beyan Sayısı
0
Gelen Araç Sayısı (Tır)
0
Mutlu Müşteri Sayısı
0
Milyon
Depolanan Toplam m³
0
Özet Beyan Sayısı
0
Gelen Araç Sayısı (Tır)
0
Mutlu Müşteri Sayısı
0
Milyon
Depolanan Toplam m³
0
Özet Beyan Sayısı
0
Gelen Araç Sayısı (Tır)
0
Mutlu Müşteri Sayısı
0
Milyon
Depolanan Toplam m³
0
Özet Beyan Sayısı
0
Gelen Araç Sayısı (Tır)
0
Mutlu Müşteri Sayısı
0
Milyon
Depolanan Toplam m³
0
Özet Beyan Sayısı
0
Gelen Araç Sayısı (Tır)
0
Mutlu Müşteri Sayısı
0
Milyon
Depolanan Toplam m³
0
Özet Beyan Sayısı
0
Gelen Araç Sayısı (Tır)
0
Mutlu Müşteri Sayısı

Ulusal Lojistik Antrepo Hizmetleri Dış. Tic. Ltd. Şti.

Mimar Sinan Mah. Karadeniz Cad. No:150 Sultanbeyli / İSTANBUL

Tel: +90 216 622 53 58 // Faks : +90 216 622 53 76

Kuruluş Tarihi : 17.07.2001

Sermayemiz ise güncel olarak 5.000.000,00 TL (BeşmilyonTürkLirası)

Ticaret Sicil No: 460354

Vergi Dairesi : Sultanbeyli V.D.

Vergi No : 889 014 4666

 

İSO DENETÇİ BİLGİLERİ

Bureau Veritas Gozetim Hizmetleri Ltd. Sti
Esas Maltepe Ofispark
Altayçeşme Mah.
Çamlı Sok. No: 21 Kat: 7 34843-Maltepe
ISTANBUL

Tel: +90216 518 4050

YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR DENETÇİ BİLGİLERİ

Firma Adı: GÖKTUĞ GÖKTAŞ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş

Adres: Atatürk mh. Ertuğrul Gazi Sk. Metropol İst. Sitesi 2H B BLOK K:3 D:85

Ataşehir/İSTANBUL

V.D: Kozyatağı

VKN:406 052 0837

Tel: 0530 149 76 33

Müşavir Adı: Göktuğ Göktaş

 

SERBEST MALİ MÜŞAVİR DENETÇİ BİLGİLERİ

Üsküdar Denetim;

Firma Adı: HARUN BAŞTÜRK

Adres: Fetih mh. Libadiye cd. Kavakyeli sitesi No:7A Kapı No:24

Ataşehir/İSTANBUL

VD: Ümraniye

Tel: 0216 329 11 60

Müşavir Adı: Harun Baştürk