Sektörel

Anasayfa Lojistik Sektörel

Lojistik sektörlerine göre taşımacılık, depolama, antrepo planlamaları ve firmanıza özel çözüm önerileri için Ulusal Lojistik & Antrepo’dan destek alın.

Lojistik sektörleri taşımacılık ve depolama faaliyetleri sektörlere göre kategorize edilerek oluşmuştur. Sektörlere göre lojistik büyük bir önem oluşturmaktadır. Bunun nedeni her sektörün farklı lojistik gereksinimleri olmasıdır. Ulusal Lojistik & Antrepo her sektörde deneyimli ekibi ile faaliyet göstermektedir. Sektörlere göre müşterilerin farklı taleplerin olacağının ve birbirinden farklı depolama ya da taşımacılık çözümleri gerektireceğinin farkındadır.

Ulusal Lojistik & Antrepo, her sektörde ustaca planlanmış lojistik hizmeti vererek müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutabilmeyi hedef edinmiştir. Yıllardır yürütmekte olduğu taşımacılık, depolama ve antrepo hizmetlerinde markaların ürünlerine sorunsuz bir şekilde ulaşmalarını sağlamıştır.

Ulusal Lojistik & Antrepo ile Her Sektöre Özel Çözümler

Ulusal Lojistik & Antrepo birçok özel işletme ve kamu kuruluşlarına her sektörde taşımacılık ve depolama hizmeti vermektedir. Sektörlerin kendi gereksinimlerinin yanında, firmaların taleplerine göre depolama sürecinde Katma Değerler Hizmetler vermeye de devam etmektedir. Barkodlama, paketleme, ayrıştırma gibi iş tanımlarında yardımcı olarak müşterilerine zaman kazandırmak ve işgücünden tasarruf etmek adına kişiselleştirebilir hizmetler sunmaktadır.

Lojistik Sektörleri

Ulusal Lojistik & Antrepo farklı lojistik sektörlerde eğitimli, deneyimli ve dinamik kadrosu ile her firmanın taleplerine yönelik, yasal gereksinimlerin tamamını sağlayarak ve firmalara evraklama, gümrük gibi her alanda çözüm üretmeye devam etmektedir. Başlıca Otomotiv, İmalat, Perakende, Tekstil, Sağlık, E-Ticaret, Kimyasal (ADR), Uçak, Endüstri ve diğer tüm lojistik sektörlerinde eşsiz tecrübesi ile kusursuz lojistik hizmeti sağlamaktadır.

Tekstil Lojistiği

Tekstil Ürünleri ve Hazır Giyim Lojistiği işgücünün en gerekli olduğu sektörlerden biridir. Paketleme ve etiketleme sürecini hızlandırmaya yönelik en yaratıcı çözümler için Ulusal Lojistik & Antrepo’dan destek alın.