Proje Yönetimi

Anasayfa Lojistik Depolama Proje Yönetimi

Ulusal Lojistik & Antrepo’da projeler için depo yönetimi, geniş bir alanı kapsamakta ve çoğunlukla büyük projeler için gereken depoları karşılamaktadır.

Projelerde Depo Yönetimi Nedir ve Nasıl Sağlanır?

Projeler ve proje yönetimi kapsamında, müşteriler için kişiselleştirilmiş çözümlerin her biri birer proje olarak ele alınmaktdır ve süreçlerin yönetimi buna uygun şekilde sağlanmaktadır.

Projelerin kapsayacağı alanlar ve iş kolları, projenin amacı ve başarılı olması için gereken hedefler ayrıntılı bir şekilde planlanmalı ve dikkatlice gözden geçirilmelidir. Süreç esnasında zaman planlamasının uygun şekilde ayarlanması, hem şirketin hem de müşterilerin maliyetlerini en aza indirir; gerekli kaynaklar efektif şekilde yönetilmiş ve yönlendirilmiş olur.

Projelerin yürütülmesini denetim altında tutmak ve analizler yapabilmek için, performans yönetimi konusunda uzman olunması gerekmektedir. Bu sayede risk yönetimi ve olası fırsatlar en ince ayrıntısına kadar sağlanmaktadır. İsminden de anlaşılabileceği gibi projeler, sıkı ve uyumlu bir ekip çalışması gerektirirler; aksi takdirde, istenen verim alınamaz ve şirketler yoktan yere zarara uğrarlar.

Proje süresince malların olabilecek en güvenli ve pratik şekilde depolanması hayati önem taşır. Projelerde depo yönetimi, çok geniş ve kapsamlı olan tedarik zincirinin en kilit noktalarından biridir. Sürekli gelişen depolama teknolojileriyle, müşterilerin beklentileri ve ihtiyaçları isabetli şekilde tespit edilip hızlıca ve güvenlice karşılanabilir. Teknolojinin doğru yerlerde ve uygun kullanımıyla birlikte, maliyetler azaltılabilir ve daha az insan gücü kullanarak hem verimlilik yükseltilir hem de risk olasılıkları elimine edilir.

Ulusal Lojistik & Antrepo Farkıyla Projeler için Depo Yönetimi

Ulusal Lojistik & Antrepo çatısı altında yürütülen projelerde, mutlak müşteri memnuniyeti ve %100 kalite  ilkesi değişmez bir kural ve disiplin anlayışı olarak yerini almaktadır. Senelerdir süregelen sektör içi varlığımız, tecrüblerimizin bir hazine değerinde birikmesini sağlamış ve hem kaliteli hem de maliyeti en aza indiren çözümler sunabilmemizi mümkün hale getirmiştir.

Alanında uzman deneyimli kadromuz, üstün iletişim yeteneklerimiz ve güçlü duruşumuzla, müşterilerimize projeleri ve depo yönetimi kapsamında özelleştirilmiş ve yeniliklere ayak uyduran, hatta sektördeki yenilikleri kendisi belirleyen hizmetler sunmaktayız.

Ulusal Lojistik & Antrepo olarak, mamul ürünlerinin başlangıç noktasından nihai tüketiciye ulaşana kadar kat ettiği yolu “Atlıkarınca Sistemi” olarak adlandırıyoruz. Yol boyunca gerekli olan yatay ve dikey süreç yönetimlerini en başarılı şekilde tamamlıyoruz.

Katma değerli hizmetler sınıfına giren ve çok geniş bir alanı kapsayan proje ve depo yönetimi süresince güvenli, hızlı, maliyeti minimuma indirgenmiş ve kaliteden kesinkes ödün vermeyen hizmetler sağlıyoruz.

Farklı depolama sistemlerimiz ve depo yönetim süreçlerimiz sayesinde, hem şirketimizin hem de müşterilerimizin verimliliğini Ulusal Lojistik & Antrepo güvencesi altına alıyoruz.

Ulusal Lojistik & Antrepo’da Atlı Karınca Sisteminin Sağladığı Avantajlar

 • Sipariş Toplamada Kolaylık.
 • Anlık Stok Takibi.
 • Depo Stok Analizi.
 • Hızlı Sipariş Sevkiyatı ve Yönetimi.
 • RfID Etiket Uygulaması.
 • 2D Barkod Uygulaması.
 • SSCC Etiket Uygulaması.
 • El Terminali.
 • Otomatik Ayrıştırma.
 • Akıllı Depo Sistemleri (AS/RS).
 • Envanter Takibi.

Ulusal Lojistik & Antrepo bünyesinde sunduğumuz depolama çözümleri, yalnızca stok depolama ile kalmayıp aynı zamanda yardımcı paketleme, özel hizmetler ve satış öncesi faaliyetler gibi çeşitli hizmetleri de içermektedir. Yalnızca depolamaktan ve istiflemekten çok daha geniş bir alanı kapsamaktadır.

Bunlara ek olarak, teknolojiyi yakından takip etmekte ve kendi AR-GE merkezlerimizde depo içi yönetim süreçlerinde kullanılabilecek yazılımlar ve otomasyonlar geliştirmekteyiz.

Otomasyonel bir düzleme oturtulmuş depo yönetimi süreçlerimiz sayesinde, müşterilerimizin zamandan ve maliyetten tasarruf etmesini sağlamakta ve insan elinden doğabilecek riskleri en aza indirmekteyiz.

Depolama ve depo yönetimi süreçlerinde kusursuzluğu hedefleyen mükemmeliyetçi yapımız dolayısıyla,  tüm risk analizlerini ve olası fırsatları çok önceden hesaplayabilmekte ve değerlendirebilmekteyiz.

Ulusal Lojistik & Antrepo’da Depolama ve Sipariş Tedarik Hizmetlerimiz

 • Kullanıcıya özel tesisler.
 • Kullanıcı paylaşımlı olarak kullanabileceği tesisler.
 • Ulusal ve bölgesel dağıtım merkezleri.
 • İşgücü yönetimine yönelik sistemler ve özelleştirilmiş süreçler.
 • Ortam ve ısı kontrolünün sağlanmasıyla tehlikeli madde depolama.
 • Depo yönetim sistemleri entegrasyonu.
 • İkinci paketleme (yardımcı paketleme).