E-Tedarik

Anasayfa Lojistik Depolama E-Tedarik

E-Tedarik ve Depo Yönetimi

Ulusal Lojistik & Antrepo olarak, e-ticaret süreçlerinde e-tedarik ve e-tedarik depolarının olmazsa olmaz olduğunun farkındayız ve buna göre ilerlemekteyiz.

 

E-Tedarik Nedir?

Üretim süreci için gereken emtiaların ve servislerin tümü “tedarik süreci” olarak adlandırılmaktadır.

Tedarik süreci boyunca, firmaların vereceği kararlar sürecin düzgün ilerlemesi açısından büyük önem taşır. Zaman yönetimi, aracılar, sipariş tarihleri ve personel sayısının belirlenmesi bu kararlardan bazılarıdır. Yanlış kararlar veya beklenmedik durumlar sonucu ortaya çıkan riskler, hem şirketi hem de müşteriyi zarara uğratabilir.

E-Tedarik ise, bu tedarik süreçlerinin Internet üzerinden yönetilmesini sağlar. Internet üzerinden sağlanan portal çözümleri ve elektronik tedarik sistemleri, şirketlerin tedarik süreçlerini Internet üzerinden güvenli bir şekilde halletmesine olanak tanımaktadır. Satın alma eylemi, sanal ortama taşınmaktadır.

E-Tedarik sistemlerini ayakta tutan en önemli şey, veriler ve veritabanı platformlarıdır. Bu platformlar ve veriler sayesinde Internet üzerinden veya merkezi bir portal aracılığıyla satın alma işlemleri gerçekleştirilebilir. Alıcı ve tedarikçi tarafları arasındaki iletişim net ve eş zamanlı kalarak muhafaza edilmiş olur.

 

Ulusal Lojistik & Antrepo Farkıyla E-Tedarik ve Depo Yönetimi

Ulusal Lojistik & Antrepo olarak, içinde bulunduğumuz çağın bir getirisi olan ve günden güne çok hızlı bir biçimde işleyen ve evrilen e-ticaret sektörünün farkındayız. Bu nedenle, müşterilerimize tüm süreçlerine kapsamlı ve eksiksiz bir şekilde yardımcı olabilmek, müşteri portfoylarını genişletmelerini sağlayabilmek ve maliyetlerini minimuma indirebilmek amacıyla, e-ticaret ve e-tedarik alanında yenilikçi, esnek ve hızlı çözümler sunuyoruz.

Ulusal Lojistik & Antrepo’nun sunduğu gelişmiş online hizmetler sayesinde, müşteri memnuniyetinizi arttırmayı ve hizmetlerinizi geliştireceğinizi garanti ediyoruz. Sıkı sıkıya bağlı olduğumuz “mutlak müşteri memnuniyeti ve %100 kalite garantisi” misyonumuzla, iş ve proje süreçlerinizi destekliyoruz. Deneyimli profesyonel kadromuzla,   projelerinizin başlangıç aşamasından e-ticaret sistemlerinin yerleştirilmesine kadar varan geniş bir hizmet paketi sunuyoruz. Türkiye’nin en büyük perakendecileriyle iş birliği içinde kalarak, müşterilerimize E-Tedarik alanında online ve ticari çözümler getiriyoruz.

Son teknolojiden faydalanarak, internet tabanlı IT sistemlerimizle tüm süreci 7/24 takip edebiliyor ve müşterilerimize de süreci denetleme imkanı veriyoruz.

E-Tedarik emtialarının tedarik ve depolanma yönetimi süreçlerinde, güçlü bir disiplinle çalışıyor ve en iyi süreç akışını sağlıyoruz. Depolama tesislerimizi AR-GE merkezlerimizde geliştirdiğimiz otomasyon sistemlerine uygun şekilde tasarlayarak raflama, elleçleme, istiflenme, raf yükleme ve boşaltma aşamalarını hızlı, güvenli ve insan hatasına mahal vermeyecek şekilde tamamlıyoruz.

 

Ulusal Lojistik & Antrepo’da Depolama ve Sipariş Tedarik Hizmetlerimiz

Yıllardır sektörde olmanın bir getirisi olan deneyimlerimizi, uzman kadromuzla ve sıkı iş etiğimizle birleştirerek, müşterilerimize %100 kaliteden ödün vermeyen hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda, e-tedarik süreçlerinde depolama ve sipariş tedarik hizmetlerimiz şu şekildedir:

  • Kullanıcıya özel tesisler
  • Kullanıcıların paylaşımlı olarak kullanabileceği tesisler
  • Ulusal ve bölgesel dağıtım merkezleri
  • İş gücünün yönetilmesina dair sistemler ve özelleştirilmiş süreçler
  • Güvenli ortamda ısı kontrollü bir şekilde tehlikeli madde depolama
  • Depo yönetim sistemlerinin entegrasyonu
  • İkinci paketleme (yardımcı paketleme) hizmetleri