Depo Otomasyonu

Anasayfa Lojistik Depolama Depo Otomasyonu

Depo otomasyonu sayesinde daima doğru, güncel stok verileri ve depo barkod sistemi ile hatasız depolama tecrübesi için Ulusal Lojistik & Antrepo.

Depo Otomasyonu Nedir?

Depo otomasyonu depolama hizmeti sürecinde depolanan ürün ve malların stoklanma, taşınma gibi tüm hareketlerinin görüntülenebildiği bir sistemdir. Depo Otomasyonu sistemleri bilgisayar ve internet bazlı alt yapı ile oluşturulmaktadır. Depo barkod sistemi sayesinde depo otomasyonu işlemleri kolaylıkla güncel tutulabilmekte, lojistik hizmetinin işleyişini kolaylaştırmaktadır. Ulusal Lojistik & Antrepo kullanmakta olduğu son teknoloji depo otomasyonu sistemleri sayesinde hizmet verdiği firmalara şeffaflık sağlamaktadır.

Depo otomasyonu depolaması yapılacak ürünlerin kontrollü bir şekilde depolara girişini sağlamaya yarar. Doğru stok verileri sayesinde markaların güncel stok takibi yapmalarına yardımcı olur. Bununla birlikte malların kimlere ne zaman ne kadar taşındığı, depolama sürecinde hangi işlemlerden geçtiği gibi verilere de ulaşılması mümkündür.

Depolama otomasyonu barkod sistemleri sayesinde etiketleme, adresleme imkanları sayesinde düzenli bir depo sistemine ortam yaratmaktadır. Ulusal Lojistik & Antrepo eğitimli kadrosu, kullandığı otomasyon sistemleri ile hatasız transfer, depolama ve kontrollü sevkiyat imkanları sağlamakta, firmalara sonsuz güven garanti etmektedir.

Depo otomasyon sistemlerinin en büyük avantajları güncel süreç, doğru stok takibi yanında zamandan ve maliyetten tasarruf etmesidir.

Ulusal Lojistik & Antrepo ile Kusursuz Depolama Süreci

Lojistik hizmetleri kapsamında kabul edilen ürünün elleçleme, depolama ve tüketiciye teslim edilme gibi parçası olduğu tüm sürece Atlı Karınca denir. Atlı Karınca, ürünün yatay ve dikey yönde ilerleyen süreçte aldığı bütün hizmetleri kapsar. Ulusal Lojistik & Antrepo müşteri memnuniyetini %100 oranında tutmayı hedeflediğinden lojistik hizmet sürecini en verimli hale getirmek için çabalamaktadır. Tedarik zincirinde zamandan tasarruf ederken maliyeti en aza indirmeyi, her sektöre ve her ürüne gereksinimleri ya da müşterilerin özel talepleri doğrultusunda kişiselleştirilmiş hizmet olamaya özen göstermektedir. Yıllarca edinmiş olduğu lojistik tecrübesi, kullandığı son teknoloji depo otomasyon sistemi lojistik hizmetini süreci etkin yöneterek, eksiksiz, hatasız ve tam zamanında sonlandırır.

Ulusal Lojistik & Antrepo ile Depo Otomasyonu Avantajları

Ürünlerin depolanması sürecinde en önemli aşamalardan biri stoklanacak ürünlerin ayrıştırılmasıdır. Ulusal Lojistik & Antrepo otomatik ürün ayrıştırma sistemi sayesinde siparişin hazırlanma sürecini en aza indirmeyi başarmıştır. El terminali hizmetinde çalışan tecrübeli personelleri ile ürünün anında otomasyona verilerinin girilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede otomasyon sistemlerinde güncel veriler ile karşılaşılmaktadır.

 • Sipariş toplama sürecinde kolaylık sağlar.
 • Anlık stok takibi sayesinde veriler daima güncellenir.
 • Depodaki ürünlerin stok analizi.
 • Zamandan kazandıran otomasyon sistemi ile hızlı sipariş sevkiyatı ve yönetimi.
 • Otomatik ürün ve malzeme ayrıştırma.
 • 2D barkod uygulaması.
 • SSCC etiket uygulaması.
 • RflD etiket uygulaması.
 • Otomatik depo sistemleri (AS/RS).
 • El terminali.
 • Envanter takibi.

Ulusal Lojistik & Antrepo ile Depolama Sürecini Verimli Kullanın

Ulusal Lojistik & Antrepo depolama sürecini müşteriler için en verimli hale getirme amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Katma Değerli Hizmetler doğrultusunda depolama aşamasını stoklamadan ayrıştırmak için birçok hizmet sağlamaktadır. Firmaların talepleri doğrultusunda, ürünler tüketiciye ulaşmadan paketleme, etiketleme gibi satış sürecine destek olacak ve zamandan tasarruf ettirecek yardımlarda bulunmaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]