Depo Lokasyonlarımız

Anasayfa Lojistik Depolama Depo Lokasyonlarımız

Ulusal Lojistik & Antrepo olarak uzman kadromuz ile taşımacılık ve depolama hizmeti verdiğimiz depolarımız, lokasyonları ve ayrıntılı iletişim bilgileri.

Ulusal Lojistik & Antrepo, kusursuz taşımacılık hizmeti içerisinde depolama ve dağıtım alanında da en iyi hizmeti vermektedir. Kendine ait depolarında, son teknoloji araçlar ve eğitimli kadrosu ile uygun maliyetler sağlayarak depolama işlemlerini yürütmektedir.

Entegre hizmetler, avantajlı depolama çözümleri Ulusal Lojistik & Antrepo depolarında ve tesislerinde sağlanmaktadır. Bununla birlikte, firmaların özel proje lojistik isteklerine en verimli ve hızlı çözüm önerilerini sunmaktadır.

Sektörel gereksinimlere ve depolanacak maddelerin özelliklerine uygun, güvenli, yasal gereksinimler doğrultusunda depolama işlemlerini gerçekleştirir. Ulusal Lojistik & Antrepo İstanbul’daki ana depolarının yanı sıra Türkiye geneli cep depoları ve aktarma merkezleri sayesinde 22.000’i geçkin müşterilerine üst düzey kalite ve uygun taşımacılık ve depolama maliyetleri ile verimli çözümler sunmaya devam etmektedir.

Depolama sürecinde stoklanan ürünlerin hatasız olarak ayrıştırılması, depo otomasyon sistemlerine dahil edilmesi ve depolama süreci boyunca firmalara ürünler hakkında güncel veri takibi sağlanması oldukça önemlidir. Ulusal Lojistik & Antrepo kullanmakta olduğu son teknoloji depo otomasyonu sistemleri ile sorunsuz depolama hizmetine ulaşmayı ve depo kapasitelerini maksimum seviyede tutmayı başarmıştır.

Ulusal Lojistik & Antrepo depoları sektörlerin gereksinimlerini göz önünde bulundurarak depolama hizmeti vermektedir. Askılı depo, kimyasal ve patlayıcı madde depolaması gibi her sektöre uygun hizmet verilmekte, üst düzey güvenlik ve maksimum stok imkanı sunulmaktadır.

Ulusal Lojistik & Antrepo depo ve tesislerinde müşterilerine ürünlerin tüketiciye ulaşana kadar hazırlanma imkanını da sağlamaktadır. Paketleme, etiketleme gibi Katma Değerli Hizmetler bu tesislerde verilmektedir.

Merkez Ofis (Anadolu Yakası)

Mimar Sinan Mh. Karadeniz Cd. No:150 Paşaköy-Sultanbeyli/İSTANBUL

+90 (216) 622 5383 Pbx

+90 (216) 622 53 76-77

info@ulusalantrepo.com.tr

Genel Antrepo (Avrupa Yakası)

Nakkaş Mh. Hadımköy-Nakkaş Yolu Cd. No:10 Hadımköy/İSTANBUL

+90 (212) 771 0772

+90 (212) 771 0773

info@ulusalantrepo.com.tr

Yanıcı Antrepo (Kocaeli)

Cumhuriyet Mahallesi, Gün Batı Sokak No:3
Çayırova / KOCAELİ

+90 (262) 724 91 70 Pbx

+90 (262) 724 91 95

info@ulusalantrepo.com.tr