Depolama

Anasayfa Lojistik Depolama

Ulusal Lojistik & Antrepo olarak depolama ve depo yönetimi kapsamında, müşterilerimize geniş bir alanını ele alan depo çözümleri ve hizmetleri sunuyoruz.

Depolama ve Depo Yönetimi Nedir?

Projeler süresince, her türlü malın, üreticiden çıktığı sıfır noktasından itibaren tüketiciye ulaşana kadar olan yolculuğuna “Tedarik Süreci” denmektedir. Depolama ve etkin depo yönetimi, tedarik süreçlerinin olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Her türlü tedarik süreci boyunca depolama ve depo yönetimi, mamullerin raflara yerleştirilmesi, istiflenmesi, elleçlenmesi, otomasyonlar ve veriye dayalı yazılımlar yardımıyla depo içindeki hareketlerinin pratik hale getirilmesi, depolarda ısı gibi ortam güvenliklerinin sağlanması ve bunun gibi katma değerli hizmetleri kapsamaktadır.

Etkin şekilde yönetilen depolar, hem şirketlere hem de müşterilerine zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Ulusal Lojistik & Antrepo Farkıyla Depolama ve Depo Yönetimi

Ulusal Lojistik & Antrepo olarak, her alanda benimsediğimiz mutlak müşteri memnuniyeti ve %100 kalite ilkesini, depolama süreçlerinde ve depo yönetimi konularında da sıkı bir disiplin, özen ve bağlılıkla benimsemeye devam ediyoruz.

Deneyimli ve profesyonel kadromuzun gücünü, AR-GE merkezlerimizde geliştirdiğimiz ve yakından takip ettiğimiz son teknoloji ile birleştirerek müşterilerimize özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Bu sayede, gelişen depolama teknolojilerini kullanmamızın verdiği avantajla ve otomasyona dayalı süreç yürütme tekniklerimizle, olası riskleri önceden tespit etmenin yanısıra onları erkenden elimine ediyor ve maliyeti minimuma indiriyoruz.

Müşterilerimiz için her türlü mamulü ve emtiayı, gerek kişisel gerek paylaşımlı tesislerde en güvenli şekilde depoluyor ve sadece istiflemekten çok daha fazlasını yapıyoruz.

Ulaşılabilirliği üst düzeyde olan depo lokasyonlarımızda, geniş ve akıllı depolar işletmenin yanısıra, depo içinde kullandığımız en son teknoloji ile hem alandan tasarruf ediyoruz hem de istiflenen mallara ulaşmayı kolaylaştırıyoruz. Böylelikle, depolama süreçlerinde gereken muazzam iş gücünü azaltıyoruz.

Otomatik yükleme ve boşaltma sistemlerimizle ve akıllı yazılımlarımızla, depolama esnasındaki hata olasılıklarını yok ediyoruz. 

Ulusal Lojistik & Antrepo Farkıyla Depolamada Katma Değerli Hizmetler

Depo yönetim süreçlerinde, müşterilerimize verimliliklerini arttıracak katma değerli hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin iş/proje süreçlerini daha akıcı hale getirmekteyiz.

Ulusal Lojistik & Antrepo’da sunduğumuz temel katma değerli hizmetler:

 • Paketleme.
 • Ürün Montajı.
 • Gruplama.
 • Sıralama.
 • Hat Besleme.
 • Tasarım (Uygun Paket Seçimi).
 • Satış öncesi kontrol.
 • Etiketleme.
 • Garanti sertifikası ekleme.
 • Barkodlama.
 • QR kodlama.

Depo Otomasyonu

Depo otomasyonu sayesinde daima doğru, güncel stok verileri ve depo barkod sistemi ile hatasız depolama tecrübesi için Ulusal Lojistik & Antrepo. Depo otomasyonu depolama hizmeti sürecinde depolanan ürün ve malların stoklanma, taşınma gibi tüm hareketlerinin görüntülenebildiği bir sistemdir.

Proje Yönetimi

Ulusal Lojistik & Antrepo’da projeler için depo yönetimi, geniş bir alanı kapsamakta ve çoğunlukla büyük projeler için gereken depoları karşılamaktadır. Projeler ve proje yönetimi kapsamında, müşteriler için kişiselleştirilmiş çözümlerin her biri birer proje olarak ele alınmaktdır ve süreçlerin yönetimi buna uygun şekilde sağlanmaktadır.

Katma Değerli Hizmetler

Ulusal Lojistik & Antrepo çatısı altında, katma değerli hizmetler için depo yönetimi lojistik sürecin bir parçası olarak sağlanmakta ve yürütülmektedir. Katma değerli hizmetler, müşterilerin talepleriyle şekillenmektedir. Müşterilerden gelen talep ve istekler doğrultusunda etiketleme, 2D barkodlama, kullanım talimatı yapıştırma, asorti oluşturma, askılama, fiyat etiketi yapıştırma, promosyon paketleri oluşturma, güvenlik bandı kullanımı ve garanti kartı ekleme gibi işlemler yapılır.

Teknoloji

Ulusal Lojistik & Antrepo bünyesinde, depo teknolojileri ve sistemlerinin daima güncel ve yeniliğe açık olması, innovatif vizyonumuzun vazgeçilmezidir. Sürekli ve hızlı bir tempoda değişen müşteri taleplerine en hızlı ve kaliteli çözümleri sunabilmek için, AR-GE merkezimizdeki tecrübeli ekibimizle yazılımlar ve teknolojiler geliştirmekteyiz.

Depo Lokasyonlarımız

Ulusal Lojistik & Antrepo olarak uzman kadromuz ile taşımacılık ve depolama hizmeti verdiğimiz depolarımız, lokasyonları ve ayrıntılı iletişim bilgileri. Ulusal Lojistik & Antrepo, kusursuz taşımacılık hizmeti içerisinde depolama ve dağıtım alanında da en iyi hizmeti vermektedir. Kendine ait depolarında, son teknoloji araçlar ve eğitimli kadrosu ile uygun maliyetler sağlayarak depolama işlemlerini yürütmektedir.

E-Tedarik

Ulusal Lojistik & Antrepo olarak, e-ticaret süreçlerinde e-tedarik ve e-tedarik depolarının olmazsa olmaz olduğunun farkındayız ve buna göre ilerlemekteyiz. Tedarik süreci boyunca, firmaların vereceği kararlar sürecin düzgün ilerlemesi açısından büyük önem taşır. Zaman yönetimi, aracılar, sipariş tarihleri ve personel sayısının belirlenmesi bu kararlardan bazılarıdır.