Fuar & Etkinlik Taşımacılığı ve Lojistiği

Anasayfa Lojistik Dağıtım Fuar & Etkinlik Taşımacılığı ve Lojistiği

Fuar taşımacılığı, uzman ekip ve donanımlı araçlar ile profesyonel etkinlik lojistiğinde kişiselleştirilebilir nakliye çözüm önerileri için bize ulaşın.

Fuar & Etkinlik Taşımacılığı Nedir?

Fuar & Etkinlik Taşımacılığı özel olarak düzenlenen fuar ve etkinlikler için gerekli malzemelerin ya da fuarda kullanılacak ürünlerin nakliye işlemlerini içerir. Fuar lojistiği yürütülmesi hassas olan bir lojistik türüdür. Fuar taşımacılığı ile firmaların istediği iş makinalarının, dekorasyon malzemelerinin ve fuarda tanıtılacak ya da satılacak ürünlerin hepsinin zamanında fuar alanına etkinlik tarihleri başlamadan ulaştırılması ve hazırlanması gereklidir. Türkiye’de her yıl düzenli olarak farklı sektörlerin, üniversitelerin, küçük ya da büyük işletmelerin düzenlediği etkinlik ve fuarlar bulunmaktadır. Bu nedenle etkinlik taşımacılığı büyük bir öneme sahiptir. Bu fuarlara uluslararası ya da ulusal bir çok firma dahil olmaktadır.

Ulusal Lojistik & Antrepo, edinmiş olduğu tecrübeler ve bağlantılar sayesinde sorunsuz bir şekilde fuar nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Etkinlik lojistiği sürecinde hiçbir aksaklığa fırsat vermeyen planlı etkinlik nakliye işlemleri, şu ana kadar bir çok fuar ve etkinlikte firmaların hizmetlerinden memnun kalmasını sağlamıştır.

Fuar ve etkinlik taşımacılığında her taşıma türünden yararlanılabilir çünkü fuar içerikleri çok çeşitli olup taşımacılığın gerçekleştirileceği mesafe de değişkenlik göstermektedir. Taşımacılık eğer yakın bir mesafede gerçekleştirilecekse karayolu lojistiği öncelikli olarak tercih edilmektedir. Eğer etkinlik nakliyesi uzak mesafedeki bir konuma yapılacaksa deniz ya da hava lojistiğinden de yararlanılmaktadır.

Ulusal Lojistik & Antrepo ile Fuar Lojistiği Avantajları

Ulusal Lojistik & Antrepo sahip olduğu fuar taşımacılık araçları ve filosu, yoğun fuar ve etkinlik sürecindeki kısıtlı zamanları en avantajlı şekilde değerlendirecek donanımla hazırlanmıştır. Stant, sergi gibi her alanda etkinlik taşımacılığını yürüten Ulusal Lojistik & Antrepo, firmaların etkinlik süreçlerinde en az maliyetle en verimli taşımacılık tecrübesini yaşamalarını hedeflemektedir.

Hatasız Fuar ve Etkinlik Lojistiği Hizmeti

Anahtar Teslimi ilkesini benimsemiş olan Ulusal Lojistik & Antrepo, sanat eserler, endüstriyel ürünler, ağır iş makinaları, özel koleksiyonlar ya da üretim bantları gibi özel taşıma ve depolama gerektiren her türlü ürünün lojistiğini ürünlerin özelliklerine en uygun koşullarda özel araçları ve depoları ile gerçekleştirir. İleri güvenlik sistemleri, eğitimli kadrosu ve uluslararası standartlar doğrultusunda tüm süreç kurallara ve gereksinimlere uygun yürütülmektedir. Firmaların talepleri doğrultusunda taşıması yapılan ürünlere özel hizmet imkanı da sağlanmaktadır. Müşterilerin tüm ithalat ve ihracat işlemleri hatasız bir şekilde sonuçlandırılır. Bu süreçte gerekli tüm yasal işlemler, gümrük müşavirliği ve hazırlanması gereken evraklar firmalara özel Ulusal Lojistik & Antrepo yapılmaktadır.

Her Aşamada Şeffaflık İlkesi

Ulusal Lojistik & Antrepo hizmet verdiği firmaları taşımacılık sürecine dahil etmek, onların sürecin tamamını şeffaflıkla takip etmesini sağlamayı hedefler. Bu amaç için kullandığı eşsiz altyapı sayesinde tüm süreci güncel bilgiler ile firmalara aktarır. Taşımacılık süresince çalışmış olduğu firmaların daima kazanan taraf olmasını sağlar.