Dağıtım

Anasayfa Lojistik Dağıtım

Ulusal dağıtım, kişiselleştirilebilir hizmetler ile ürünlerin güvenle zamanında sevkiyatı, uzman kadro ile yerel dağıtım çözümleri için bize ulaşın.

Dağıtım Nedir?

Dağıtım üretilen malzeme ya da ürünlerin dağıtım şirketleri tarafından müşterilerin talepleri doğrultusunda gerekli yerlere sevk edilmesidir. Dağıtım, yerel dağıtım ve ulusal dağıtım olarak kategorilere ayrılabilir. Dağıtım firmaları ustaca hazırlanmış planları ve gerekli donanıma sahip araçları ile ürünlerin dağıtımını sağlar. Ürünlerin üreticiden başlayan yolculuğu doğru adımlar ve profesyonel plan dahilinde tüketiciye ulaşması ile tamamlanır. Dağıtılacak ürünlerin belirtilen miktarlarda, belirli teslim tarihleri içerisinde malzemelerin türlerine uygun koşullarda gereken yerlere gönderilmesi dağıtım sürecinde oldukça önemlidir. Ulusal Lojistik & Antrepo kusursuz çözüm önerileri ve dağıtım yönetimi sayesinde sorunsuz bir dağıtım sürecini firmalara garantilemektedir. Özel dağıtım imkanı hizmeti firmaların kişisel istekleri ışığında teslim edilmesi gereken ürünler özel şartlarda gerekli yerlere ulaştırılmaktadır.

Ulusal Dağıtım

Ulusal Lojistik & Antrepo firmalara Ulusal ve Yerel Dağıtım Çözümleri sunmaktadır. Parsiyel ve komple dağıtım hizmetlerinde sözleşmeli tedarikçi olarak dağıtım sürecinde aktif bir rol izlemektedir. Firmalara özel filo oluşturma, yurt içi nakliye, kapıya teslim ve ekspres dağıtım gibi birçok hizmet vermektedir. Müşterilerin dağıtım sürecini güncel takip etmelerine yönelik sistemleri sayesinde dağıtım süreci kusursuz işlemektedir.

Yerel Dağıtım

Ulusal Lojistik & Antrepo yıllardır sürdürmekte olduğu dağıtım hizmeti ile hem ulusal hem de yerel tecrübe ve bağlantılar kazanmıştır. Bir çok sektörde faaliyet gösteren köklü firmaların dağıtım hizmetini sürdürmektedir.

Ulusal Lojistik & Antrepo ile Ulusal ve Yerel Dağıtımda Avantaj Kazanın

Türkiye içi taşımacılık hizmetlerinde zamanında, gereken koşullarda en kısa zamanda teslimatın gerçekleştirilmesini garantileyen Ulusal Lojistik & Antrepo, son model araçlar ile düzenlediği sefer sayılarındaki sıklık sayesinde kusursuz dağıtımı her firmaya sağlamayı hedefliyor.

Dağıtım yönetiminde parsiyel ya da komple dağıtım hizmetlerinde sözleşmeli tedarikçi rolü üstlenen Ulusal Lojistik & Antrepo etkili çözümleri müşterilerin taşımacılık maliyetlerini ve bu süreçte harcadıkları zamanı azaltarak işlerindeki verimliliği arttırmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda firmalara özel filolar oluşturulabiliyor. Bu filoların denetimi ve takibi aktif olarak gerçekleştirilmekle beraber taşımacılık süreci boyunca en güvenli ve kontrollü aşamaların gerçekleşmesi sağlanıyor.

Taşımacılık yönetiminde sektörlerin ve taşınılacak malzeme karakteristiklerinin farkında olan Ulusal Lojistik & Antrepo, çalıştığı firmalara ve tüketicilere göre kişiselleştirilmiş çözüm önerileri sağlayarak kaliteli bir dağıtım süreci oluşturmaktadır. Farklı yükte, farklı hassasiyetteki ürünlerin koşullarına göre donatılmış araçlar ve dağıtım sürecini yürüten eğitimli kadrosu sayesinde hedef güzergahı en kısa sürede kusursuz olarak tamamlamaktadır. Son teknolojideki dijital hizmetleri yardımıyla Ulusal Lojistik & Antrepo, Ulusal ve Yerel Dağıtım süresi boyunca firmalara dağıtım sürecinin güncel ve şeffaf bir şekilde takip edilebilmesini sağlamaktadır.

Ulusal ve Yerel Dağıtım Süreci ve Hizmetler

 • Yurt içi ve Yurt dışı dağıtım hizmetleri.
 • AVM, mağaza ve market zincirlerine teslimat imkanı.
 • Kapıya teslim.
 • Parsiyel ve komple dağıtım.
 • Ekspress dağıtım imkanı.
 • Bayi dağıtım ağı.
 • Firmalara özel filo olanağı.
 • Ürünleri toplama.
 • Dağıtım yönetimini takip ve izleme.
 • Sevkiyat planlama.
 • Yük takibi.
 • Güncel takip olanağı ve şeffaflık.
 • Raporlama.

Konser Taşımacılığı ve Lojistiği

Konser Taşımacılığı ve Lojistiği ülkemizde önemli bir lojistik alanıdır. Ulusal Lojistik & Antrepo tüm süreci ustaca planlar, gereksinimleri önceden belirler. Bu sayede ihtişamlı konser sahnelerini süsleyecek her malzeme güvenle konser alanına ulaşır. Müzik enstrümanları, ışık gibi hassas taşımacılık gerektiren malzemelerin hepsi büyük titizlikle uygun araçlarda nakliye edilir. Uluslararası ya da ülke sınırları içerisinde hizmet vermekte olan Ulusal Lojistik & Antrepo, konser sahnesi kurulumu için de firmalara yardımcı olmaktadır. Tüm süreç hiçbir eksik ve aksama olmadan uzman ekip tarafından tamamlanır.

Fuar & Etkinlik Taşımacılığı ve Lojistiği

Fuar & Etkinlik Taşımacılığı ve Lojistiği Ulusal Lojistik & Antrepo tarafından yıllardır profesyonel olarak yapılmaktadır. Ülkemizde birçok ulusal ve uluslararası fuar düzenlenmekte, farklı sektörler ve farklı ürün türleri içermektedir. Ulusal Lojistik & Antrepo, edinmiş olduğu tecrübesi sayesinde fuar ve etkinlik alanlarına zamanında ürünlerin teslimini gerçekleştirmektedir. Geniş acente ağı, araç kapasitesi ve eğitimli kadrosu sayesinde fuar ve etkinlikler için gerekli her malzemenin taşımasını güvenli ve hatasız sağlar.

Proje Yönetim Mühendisliği

Ulusal Lojistik & Antrepo Proje Taşımacılığı ve Lojistiği alanında da titizlikle çalışmalarına devam etmektedir. Özel taşımacılık gerektiren malzeme, hammadde ya da eşyalar Proje Taşımacılığı ile sorunsuz bir şekilde hedef lokasyonlara nakliye edilmektedir. Büyük hacimli, uzun ve ağır olan materyal, iş makinaları gibi nesneler bu taşımacılık kategorisi altında taşınmaktadır. Genellikle İnşaat, madencilik, elektrik mühendisliği sektörleri tarafından tercih edilmektedir. Ulusal Lojistik & Antrepo yıllardır köklü kamu kuruluşları ve firmalara proje taşımacılığı hizmetini vermektedir. Uygun filo ve eğitimli personelleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı garantilemektedir.