ANTREPO HİZMETLERİ | ULUSAL ANTREPO

Depolama

Ulusal Lojistik & Antrepo olarak depolama ve depo yönetimi kapsamında, müşterilerimize geniş bir alanını ele alan depo çözümleri ve hizmetleri sunuyoruz.

Dağıtım

Ulusal dağıtım, kişiselleştirilebilir hizmetler ile ürünlerin güvenle zamanında sevkiyatı, uzman kadro ile yerel dağıtım çözümleri için bize ulaşın.

Sektörel

Lojistik sektörlerine göre taşımacılık, depolama, antrepo planlamaları ve firmanıza özel çözüm önerileri için Ulusal Lojistik & Antrepo’dan destek alın.

Global Antrepo Faaliyetlerimiz

Ulusal Lojistik & Antrepo olarak %100 müşteri memnuniyeti & kalite ilkemize olan bağlılığımızla, global sahadaki antrepo faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Uzun yıllardır sektörde etkin ve de yetkin bir şekilde rol alıyor olmanın verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle, uluslararası antrepo süreçleri boyunca iş ortaklarımızın başarısını ve mutluluğunu daima ön planda tutuyoruz. Ulusal Lojistik & Antrepo çatısı altında, mükemmelliğin sonu olmayan ve ulaşılamaz bir hedef olduğunu değil; kusursuz planlama, risk analizi, deneyim ve üstün zamanlama ile elde edilebileceğini uygulamalı şekilde göstererek müşterilerimizin de ilk elden bu imtiyazı tecrübe etmesini sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini ve üst düzey kaliteyi vazgeçilmez bir zorunluluk olarak benimseyen sıkı iş etiğimiz ve alanında deneyimli profesyonel kadromuz sayesinde, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler üretiyor ve bu çözümlerin daha en başından sürdürülebilir bir yapıya bağlı kalarak oluşturulmasını sağlıyoruz. Deneyimimizi, sürdürülebilirlik anlayışımızı ve esnekliği, geliştirdiğimiz teknolojilerle ve sağlam teknolojik altyapımızla aynı potada eriterek, iş ortaklarımızın maliyetini minimuma indiriyoruz. Proje geliştirme ve yönetimine yönelik analiz/süreç uygulamalarımızla verimliliği en yüksek düzeyde tutuyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamız doğrultusunda daima müşterilerimizin lojistik hizmetimizden maksimum memnuniyet duyması için uzman kadromuzla sürekli gelişmekteyiz.

Lojistik hizmetler, gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmetleri verdiğimiz  Ulusal Lojistik & Antrepo  şirketi olarak oluşturduğumuz  firmamızın hedef ve faaliyetlerine uygun geliştirdiğimiz yönetim sistemi sayesinde süreç yönetimini kusursuz ilerletiyoruz. Bununla birlikte müşterilerimizi verdiğimiz hizmetlerin odak noktasına yerleştirerek müşteri memnuniyetini daima %100’de tutmayı hedeflemekteyiz.

NEDEN ULUSAL ANTREPO?

Ulusal Lojistik & Antrepo olarak bir lojistik markası olduğumuz bu yolculukta kaliteli, hızlı ve stratejik çözümler ile daima müşterilerimizin yanındayız.

Ulusal Lojistik Antrepo Hizmetleri Dış Tic. Ltd. Şti, 1999 yılında ilk olarak ithalat ve dış ticaret alanlarında antrepo hizmeti vererek Ulusal Lojistik & Antrepo markası olma yolculuğuna başladı. Yıllardır kazanmakta olduğumuz tecrübe ve yenilikçi kimliğimiz ile çalıştığımız firmalara lojistik kapsamında çeşitli hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Taşıma, depolama ve dağıtım alanlarını ustaca yürütmenin yanı sıra, müşterilerimize stratejik çözümler üreterek bu zaman dilimini verimli kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Ulusal Lojistik & Antrepo’nun tecrübeli ve eğitimli kadrosu tarafından firmalara Danışmanlık Hizmeti olanağı da sağlamaktayız.

Merkez Ofis

ANADOLU YAKASI

Mimar Sinan Mh. Karadeniz Cd. No:150 Paşaköy-Sultanbeyli/İSTANBUL

+90 (216) 622 53 76-77

Genel Antrepo

Avrupa Yakası

Nakkaş Mh. Hadımköy-Nakkaş Yolu Cd. No:10 Hadımköy/İSTANBUL

+90 (212) 771 0773

Yanıcı Antrepo

Kocaeli

Cumhuriyet Mahallesi, Gün Batı Sokak No:3
Çayırova / KOCAELİ

+90 (262) 724 91 95