Temel İş Süreçlerimiz

mutlak-musteri-memnuniyet-tis
Mutlak Müşteri Memnuniyeti

Ulusal Lojistik için başarı, ancak sürdürülebilir olduğunda başarıdır. Ve sürdürülebilir başarının da, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutarak gerçekleşebileceğini biliyoruz.

yeni-bir-bakis-acisi
Yeni Bir Bakış Açısı

Hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak enerjinin, mutlak müşteri memnuniyeti ile direk bağlantılı olduğunu biliyoruz. Müşterilerimizi tanıyıp ihtiyaçlarını anlayarak onları kaliteli hizmet ile karşılamak ve memnun ederek uğurlamak temel hedeflerimizdir.

Proje-yonetim-muhandisligi
Proje Yönetim Mühendisliği

ULUSAL LOJİSTİK olarak, endüstri, mühendislik ve üretim şirketlerinin karşı karşıya kaldığı özel lojistik zorlukların farkındayız.

hizmet-yonetimi-1
Hizmet Yönetimi

Hedefiniz kaliteli hizmet vermek olduğunda verdiğiniz hizmeti nasıl yöneteceğinizi de bilmeniz, bunu gerçekleştirmeniz gerekir.

antrepo-ve-gumruk
Antrepo ve Gümrük

Ulusal Lojistik, 1999 yılında antrepo sektörüne girdi ve bugünlere kadar antrepo alanında yaptığı yenilikler ile kısa sürede sektöründe lider koltuğuna oturdu. Her geçen gün uzmanlığını artırarak sektörde söz sahibi oldu.

tasimacilik-ve-dagitim
Taşımacılık ve Dağıtım

Ulusal Lojistik, farklı sektörlerin dinamik taleplerini karşılayacak sektörel yönetim modelleriyle projeler geliştirmekte, tedarik zincir çözumleri ile en kısa sürede yeni pazarlara erişim sağlayabilmenin ayrıcalıklı gücünü size oluşturabilmektedir.