Müşteri Yöneticisi

Müşteri Yöneticisi

Operasyonel müşteri yöneticilerimiz, organizasyonunuz içinde şirket personeliniz gibi hareket ederler. İş hedeflerinizi anlar ve iş biriminin başkanından, çalışan forklift operatörüne kadar herkesin bu hedefleri anlamasını sağlar, firmanız ve müşterileriniz için önceliğin ne olduğunu bilirler.

ULUSAL LOJİSTİK’in operasyon süreçlerinin önemli noktalarında görevlendirilen personeller, sizinle aramızda kurulacak iletişimi sürekli zinde tutarlar. Endüstri alanında sahip olduğumuz bilgi ve deneyimleri kullanarak en gelişmiş uygulamaları ve yenilikleri sizin adınıza takip ederler. Her adımda güvenebileceğiniz, spesifik sorularınızı cevaplayabilecek uzmanlar, her zaman hizmetinizdedir.

Bu kişiler sözleşmeleri, yeni hizmet fiyatlarını yönetir ve ULUSAL LOJİSTİK ‘in önereceği çözümün müşterinin genel iş hedefleri ile uyumlu olmasını sağlarlar.

Proje yöneticisi; proje içeriğinin, hedeflerin ve izlenecek süreçlerin tespit edilmesinden ve başarıya ulaşmasından sorumludur.

Müşterinin hedeflediği finansal sonuçlardan ve işletme başarısından emin olur. Personel, proje uygulama aşamaları ve müşteriler ile ilgili günlük işlemleri özenle yönetir, analiz ve raporlamasını yaparak müşteriye sunar.

Global Lojistik Faaliyetlerimiz

  • Sektörel tecrübemiz ile uluslararası deneyime ve iletişim becerisine sahibiz.
  • Proje geliştirme ve yönetim analiz süreç uygulamalarıyla çalışıyoruz.
  • Deneyimimiz sayesinde daha düşük maliyetlerle, hızlı çözüm üretebiliyoruz.
  • Global düşünüp, yerel çözümler üretme becerisine sahibiz.

Mutlak Müşteri Memnuniyeti

Tedarik lojistiği hizmetlerinin her aşamasında iş ortağımız olan müşterilerimize %100 kaliteli hizmet vermeyi prensip edinen şirketimiz için, “MUTLAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” vazgeçilmez ilkedir.