Kalite Politikamız

Ulusal Lojistik GÜMRÜKLÜ, GÜMRÜKSÜZ DEPOLAMA VE LOJİSTİK HİZMETLERİ kapsamında faaliyetlerini gerçekleştirmek için kuruluşun amaç ve bağlamına uygun ve stratejik istikametini destekleyen bir yönetim sistemi oluşturmuştur;

Ulusal Lojistik müşterisini odak noktası yapmıştır;

Çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile birlikte müşteri memnuniyeti yönetimini, hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesini, süreçlerin etkin ve verimli yönetilmesini mükemmeliyetçi bir yaklaşım ile sağlamaktayız.

Biliyoruz ki, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin süreçlerimizdeki etkinliği müşteri memnuniyeti olarak geri dönmektedir.

Bu yüzdendir ki;

Çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin gelişimine ve refahına sürekli katkıda bulunuyoruz.

Faaliyetlerimizde Risk ve fırsatları belirleme faaliyetlerini etkin bir biçimde yöneterek tüm süreçleri sürekli iyileştirmeyi, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda sıfır kaza ile çalışmayı benimsiyoruz.

Ulusal Lojistik yasalara, standartlara ve ulusal/uluslararası mevcut kurallara uymayı ve uygulanabilir şartları yerine getirmeyi taahhüt eder;

Ulusal Lojistik yenilikçidir;

Biliyoruz ki, her geçen gün teknoloji yenilenmektedir. Müşterilerimize zamanında, hasarsız ve artan kalitede hizmet sunabilmek için bu yenilikleri birer fırsat olarak görmekteyiz.

Bu yüzdendir ki;

Lojistik ve iletişim teknolojilerine yatırım yapıyoruz.

Ulusal Lojistik amaç ve hedeflerle yönetilmektedir;

Biliyoruz ki, amaç konmaksızın başarıya ulaşmak mümkün değildir. Amacımız,  ulusal kimliğimizi muhafaza ederek, uluslararası güçlü bir lojistik firma haline gelmektir.

Bu yüzdendir ki;

Ulusumuzun pek çok gencine istihdam olanakları sağlıyoruz ve her geçen gün büyüyoruz.